Yhteystiedot

Yhteystiedot:

Turun Avantouimarit ry, Ispoisten uimarannan sauna
Rykmentintie 51
20880 Turku

puhelin saunan kioskille 044 377 5475

Y-tunnus: 1779740-7 (linkki YTJ:n sivuille samalla)

Pankkiyhteys FI41 5713 4540 0609 01

Sähköinen laskutus: 

Verkkolaskujen vastaanotto:
Verkkolaskuosoite/OVT-tunnus: 003717797407
Operaattori: OpusCapita Group Oy
Välittäjän tunnus: 003710948874


Sijainti
Karttalinkki Turun palvelukarttaan.
Tilamme sijaitsevat aukeavan kartan keskellä kohdassa Uimaranta.

Koordinaatit
Pelastuslaitoksen käyttämät karttakoordinaatit: N 60°24.903' ja E 022°15.547'
ETRS-TM35FIN -tasokoordinaatit: N 6707016 ja E 239040

Bussiaikataulut
Bussireiteistä 13 ja 99 sekä palvelulinja P3 menevät Rykmentintietä Ispoistenrannan ohi ja bussireitti 9 kulkee pienen kävelymatkan päästä Ispoisten puistotietä. Bussiaikataulut löytyvät Fölin internetpalvelusta.

 


Lisätietoja ja sauna- sekä kerhotilavaraukset
puhelimella 044 377 5475 (kioskin aukioloaikoina)
sähköpostilla kioskivastaava(at)turunavantouimarit.fi 

Hallituksen kokoonpano 2021-22 (järjestäytymiskokous 7.1.2021)
 

Ulf Wikström, puheenjohtaja, puheenjohtaja(at)turunavantouimarit.fi, 050 395 2471

Jari Kesäniemi, varapuheenjohtaja, jari.kesaniemi@forssa.fi, 050 564 0001

Kaija Sipilä, sihteeri, kaijasip(at)gmail.com, 040 846 6305

Pirjo Varanka, taloudenhoitaja, pirjo.varanka@turunamk.fi, 040 - 721 2223

Lotta Haapanen, lotta.haapanen@gmail.com, 040 505 1156

Sirkka Leiro, sirkkaleiro@mobiili.net, 050 560 1560

Risto Piepponen, risto.piepponen(at)hotmail.com, 040 702 6502

Varajäsenet

Ulla Lindeqvist, ulla.lindeqvist@gmail.com050 597 0533

Tauno Keto, tauno.keto@gmail.com, 040 503 1266

Risto Härmävaara, rharmavaara(at)gmail.com, 040 727 5896

 

 

 

Muut yhteystiedot:

Palveluvastaava
puh. 044 377 5475 (kioskin aukioloaikoina)
kioskivastaava(at)turunavantouimarit.fi

Jäsenasiat ja osoitteenmuutokset
Göran Wikstedt
jasenasiat(at)turunavantouimarit.fi
040 087 7471